На Хмельниччині зникла 38-річна жінка

424

Рідні просять про допомогу. На Хмельниччині зникла 38-річна жінка. Ще у минулу суботу Валентина ЛукАнцева поверталася з обласного центру додому у Віньковецький район. Щоб було швидше, вирішила добиратися автостопом. На п’ятій автостанції сіла в авто, втім, до рідної хати так і не доїхала. За майже тиждень від неї немає жодної звістки – телефон поза зоною досяжності. Тож, де Валентина зараз родичі не знають. Усіх краян просять допомогти знайти зниклу, адже на неї чекає малолітня донька.

На Хмельниччині зникла 38-річна жінка. Ще у минулу суботу Валентина Луканцева разом з подругою поверталися з обласного центру додому у Віньковецький район. Щоб було швидше, вирішили добиратися автостопом.

Подруга додому повернулася, а ось від Валентини за майже тиждень немає жодної звістки. Тож, де вона зараз родичі не знають.

Валентина, кажуть рідні, була одягнена у білу футболку, чорні лосини та джинсову куртку. Усіх, хто, можливо, бачив чи знає, де вона, просять допомогти.

У Валентини є малолітня донька. Вона постійно плаче та питає про маму. Тож, рідні усіх краян просять допомогти знайти зниклу. Самі ж вже звернулися до правоохоронців.

За словами правоохоронців, жінку востаннє бачили на Житомирщині. Як вона там опинилася родичі не розуміють, тож звертаються до жителів і сусідньої області.