На межі Хмельницької і Тернопільської областей встановили  рекорд України

63

Новий рекорд України. На межі Хмельницької і Тернопільської областей, де протікає річка Збруч, розгорнули найбільший державний прапор, довжиною у 3000 метрів, як символ єдності України. Участь у розгортанні брали близько 3 тисяч мешканців сусідніх сіл.
займы онлайн на карту мгновенно без отказа
На мосту, що розділяє Гуківську громаду  Хмельницької області і Скала-Подільську Тернопільської встановили новий рекорд України. Над Збручем розгорнули найбільший державний прапор. Довжина полотнища склала 3 кілометри.

Рекорд, встановлений на честь 30-ї річниці Незалежності України, офіційно зафіксувала представниця Книги рекордів України Світлана Леус.

Учасники такої масштабної акції доводять, що народ України сильний і єдиний. І на власному прикладі показують, що патріотизм є.

У боротьбі за незалежність нашої Батьківщини полягло багато людей, та зараз українці вірять, що зовсім незабаром в Україні настане мир та спокій.

Після встановлення рекорду у громаді продовжувалось святкування. Тут виступали  пісенні і танцювальні колективи. А від голови Хмельницької обласної ради трьох жителів Гуківської громади нагородили пам’ятними ювілейними медалями.

Також учасники свята долучилися до панахиди біля пам’ятника командиру УПА Роману Шухевичу. Опісля урочистостей усі бажаючі мали змогу долучитися до святкової дискотеки.