На одному з островів норвегії хочуть скасувати час: навіщо?

16

Місцеві жителі вже втомилися від цих нескінченних умовностей.

Один з жителів норвезького острова Соммарей по імені Кьелл Уве Хведінг звернувся до місцевих депутатів з ініціативою відмовитися від підрахунку часу в період з 18 травня по 26 липня. Справа в тому, що в цей час на Соммарее йде полярний день і не настає ніч, тому остров’яни зовсім не хочуть рахувати години.

В основному це пов’язано з тим, що на Соммарее людям доводиться переживати досить довгу полярну ніч, яка настає в листопаді і закінчується тільки в січні. У цей період жителі зовсім не бачать сонця і з нетерпінням чекають полярного дня.

Kjetil Ree

Ось, що сказав Хведінг місцевій владі, яка, на його думку, повинні підтримати його ініціативу:

«У нас тут постійно денне світло, і ми живемо відповідно до цього. В середині дня, який городяни можуть назвати “другій годині ночі”, ви можете побачити дітей, що грають в футбол, людей, фарбувальних свої будинки або призводять до ладу свої газони, або ж підлітків, що йдуть купатися », – передає його слова видання CNN.

У заяві до місцевої влади Хведінг також згадав введення гнучкого графіка в школах і на роботі. Причому навряд чи це якось завадить економіці острова, адже основні галузі на ньому – це туризм і рибальство.

Olavfin

Природно, жителі Соммарея підтримали Хведінга і сподіваються на розуміння влади.

Джерело.