На Старокостянтинівщині завершили один з обꞌєктів «Великого будівництва»

Днями завершено роботи з реконструкції ділянки автомобільного шляху, який входить до програми «Велике будівництво»

159

Йдеться про автомобільну дорогу загального користування національного значення Н-03 Житомир – Чернівці, км 123+000 – км 126+540. Там завершилися роботи на ділянці с. Самчики – с. Сахнівці, повідомляють у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області.

Під час реконструкції  розширили дорожнє полотно та влаштували основу дорожнього одягу. Її влаштували із піщаної суміші обробленої цементом. Також було зроблено два шари асфальтобетонного покриття− вирівнюючий та верхній.

Крім того, влаштували та укріпили узбіччя та зꞌїзди з дороги. З проїжджої частини було влаштовано водовідведення.  В ході робіт влаштували нову дорожню колову розвꞌязку на перехресті в напрямку до с. Сахнівці. Вздовж дороги встановили нове металеве бар’єрне огородження.

Не забули і про пішоходів. Для них облаштували пішохідні переходи з автономним освітленням та тротуари. Крім того, для відпочинку учасників дорожнього руху облаштували майданчик та встановили обꞌєкти санітарного облаштування дороги. Також для зручності пасажирів рейсових автобусів встановили нові автопавільйони та обладнали посадкові майданчики.

На автошляху нанесли дорожню розмітку та встановлено нові дорожні знаки.