На відстані руки

338

Добрі справи хмельницьких благодійників. У місті понад рік діє ініціатива «На відстані руки».  Волонтери розвозять продуктові набори  для малозабезпечених людей. Благодійний проект  започаткували понад рік тому. Збір продуктів організували у благодійному фонді «Карітас». Там кажуть, через пандемію кількість людей, що потребують підтримки значно збільшилась.

Молочні продукти, здоба та крупи. Це далеко не повний перелік складників продуктового набору. У благодійному фонді «Карітас» понад рік тому започаткували гарну традицію – допомагати малозабезпеченим громадянам. До ініціативи долучились підприємці краю та волонтери.

Хорошою традицією співпраці фонду «Карітас» , волонтерів та бізнесу стало частування гарячими обідами малозабезпечених людей.

Як каже кординаторка , за понад рік волонтери розвезли більше півтори тисячі продуктових наборів. Активісти провели дві акції – подарунки до Великодня та Різдва отримали 250 потребуючих. Для сімей та одиноких у фонді надали допомоги на понад 540 тисяч гривень.

Долучитись до ініціативи може кожен, придбавши продукти у спеціальних точках продажу. А це 15 магазинів в різних мікрорайонах міста, де є спеціальний кошик для придбання. А вже звідти волонтери забирають товари та по списках відвозять літнім людям та особам з інвалідністю.