На Ярмолинеччині з’явився військово-патріотичний клуб

821

Молодіжна козацька Січ. Військово-патріотичний клуб з такою назвою з’явився на Ярмолинеччині. Заснував його учасник бойових дій на сході Федір ПронАк. Сучасний герой очолює юних патріотів Дунаєвеччини. Подібну організацію вирішив створити у Ярмолинцях. До когорти перших учасників клубу увійшли понад два десятки ярмолинчан. Серед них є і дівчата.

Ще зовсім юні, втім такі вже дорослі. Вони – новобранці військово-патріотичного клубу «Молодіжна козацька Січ», який нещодавно з’явився на Ярмолинеччині.

Заснував військово-патріотичний клуб «Молодіжна козацька Січ» учасник Революції Гідності та бойових дій на сході Федір Пронак. Сучасний герой очолює юних патріотів Дунаєвеччини. Подібну організацію вирішив створити у Ярмолинцях.

До когорти перших учасників клубу увійшли понад два десятки ярмолинчан. Попередньо усі вони пройшли спеціальну підготовку.

Вишкіл, насправді, містить кілька складових. Це – спортивна, військова та патріотична. Пройшовши навчання, учасники «Молодіжної козацької Січі» склали присягу.

А далі – демонстрація вишкільних вмінь.

Олег Скульський – один із перших учасників клубу. Розповідає, коли дізнався про створення «Молодіжної козацької Січі», навіть не вагався, одразу ж записався у лави новобранців.

У Діани Цвітлюк – та ж мотивація, втім до цього дівчина додає ще один мотив – бажання ламати стереотипи.

Майбутнє, каже дівчина, хоче пов’язати з військовою справою, бо, переконана, форма підкреслює жіночність на додає сил, а зброя прикрашає. Виставка останньої, до слова, на військово-патріотичному дійстві також була.

Усе це – музейні експонати. На Ярмолинеччину Федір Пронак зброю привіз ще у 2015-му. Хотів, аби й земляки побачили, чим воюють на сході.

Поки сучасні герої боронять кордони держави, Ярмолинеччина готує надійний тил. Учасниками «Молодіжної козацької Січі» стали двадцять двоє ярмолинчан. У найближчій перспективі їх буде щонайменше дві з половино сотні, а потім почнуть підтягувати молодь і з навколишніх сіл.