Наче з американського серіалу – Летичівський ліцей дивує сучасними умовами навчання.

181

Швидкісний Інтернет, мультимедійне обладнання, дослідницькі лабораторії, меню на вибір і шафки для кожного – думаєте, таке можливе лише у міських школах? А от і ні! У Летичівській громаді опорна школа йде в ногу із часом. Тут забезпечують школярам  право на вибір і право на особисте,  а також дають змогу реалізувати свій освітній потенціал на повну.

Старшокласник Данило тільки звикає користуватися шафками. У Летичівському ліцеї №1 їх називають «локерами». Таку комірку для особистого має кожен учень.  Хлопець каже, відчуває себе героєм американського молодіжного серіалу.

А це вже урок біології. Лабораторна робота. Семикласники крізь мікроскоп досліджують мікросвіт.

А це майбутній футболіст, а поки що учень 4-Г Роман. Разом і однокласниками на перерві хлоп’я ганяє м’яча. Поки що на старому майданчику. Новий готовий на 90 %, до листопада об’єкт мають доробити.

А це шкільна їдальня. Особливості – оформлення самчиківським розписом плюс – можливість обирати страви. В середньому обід тут коштує 20 гривень.

Очільниця ліцею каже,  нині у школі нове усе – від фасаду до стільців. У закладі близько тисячі дітей. Та головне, що  учні конкурентоспроможні.

Летичівський ліцей№1 один з перших в області перетворився в опорний заклад. Спершу тут мали три філії, однак дві з них довелося закрити. Утім, оптимізація на диво відбулася безболісно, бо після того, як батьки почали масово переводити дітей у кращі умови опорної школи, філії спорожніли. До слова, зупинятися на досягнутому в закладі не збираються. Нині вирішують питання щодо реанімування  шкільного гуртожитку.