Надзвичайна ситуація у Хмельницькому: вночі обвалився ґрунт під будинком

На місці працюють поліція і рятувальники, чергує швидка допомога

1338

У Хмельницькому в мікрорайоні Озерна сьогодні вночі сталася надзвичайна подія. Зазвичай таке можна побачити лише у фантастичних стрічках про апокаліпсис. Біля одного з житлових будинків, який розташований за  адресою Кармелюка 4/2, стався зсув ґрунту і утворилося провалля.

Про те, як усе відбувалося, розповів мешканець будинку Андрій Хопак. Чоловік каже, що на світанку, десь о 4:30, почув сильний гуркіт біля будинку. Він подумав, що на будівництві, які триває поруч з їхнім домом, почали працювати грейдери.

“Думаю, взагалі будівельники знахабніли. Виходжу, дивлюся в вікно, а тут сиплеться з-під будинку земля”, – розповідає чоловік на фоні опублікованого відео.

Тріщини в ґрунті пішли аж до фундаменту будинку. На щастя, під самим будинком ґрунт встояв – принаймні, поки. Завдяки цьому дім залишився стояти. Якби “поплив” ґрунт ще й під ним, то масштаби біди було би складно передбачити, адже будинок цей – заселений.

Звісно, що вже ні про який сон для мешканців будинку після того не йшлося. До ранку багато хто з них вже покинув будинок, каже автор відео. Але й немало людей ще там залишаються, їм нікуди йти.

НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ НА Озерній!!!Мене особисто серед ночі розбудив зсув ґрунту зпід будинку, під який підкопалися будівельники з сусіднього будівництва…

Опубліковано Hopak Andriy Вівторок, 18 серпня 2020 р.

Чому так сталося, мають розібратися фахівці. Очевидно, зсув ґрунту спричинив котлован, викопаний будівельниками під інший будинок, що мають тут зводити. На якому етапі була порушена техніка безпеки, при спорудженні вже заселеного будинку, чи при будівництві нового, мають дати відповідь експерти.