Наші журналісти порівняли ціни на продовольчому ринку в порівнянні із минулим роком

876

Одна група товарів знизилася в ціні, інша – стрімко зросла. Наша знімальна група вирушила на центральний ринок, аби дізнатися вартість продуктів в листопаді. З такою ж метою ми відвідували ринок і минулого року.

Листопад – це місяць, коли на місцевих ринках є городина з власних господарств, а фрукти – з-закордону. Нині найпопулярніші з імпорту – хурма, гранат та мандарини. Ціни відносно минулого року не змінилися.

В асортименті вистачає й винограду. Його ціна починається від 45 гривень. Приємно втішає ціна на городину. Нині люди продають переважно вирощене власноруч. Кажуть, врожай був нормальний, відтак і ціна відповідна. Капуста, морква і буряк в ціні залишилися на рівні минулого року, а от картопля подешевшала на 7 гривень.

Літні овочі стрімко зросли в ціні. Помідори, огірки та червоний перець в середньому коштують півсотні за кілограм. Зростання відбулося й у відділі із крупами. У ціні зросли манка, цукор та борошно. Відтак і макаронні вироби дещо додалися в ціні. Без змін залишилися гречка, рис та горох.

Порівняно із минулим роком подорожчали яйця. Тоді десяток можна було знайти за 14 гривень. Нині найдешевші – 20.

У м’ясному павільйоні зменшилися торги. Тому продавці вирішили ціни не піднімати. Відтак, шматок свинини можна знайти за прийнятною вартістю.

Продавці не тільки бояться піднімати ціни, а навіть поступаються покупцям від встановленої ринкової.

Трохи подорожчала телятина. В середньому на 10 гривень за кілограм. Найдешевшими будуть ребра – 75 гривень за кілограм.

Найстабільніша в ціні курятина.  За рік ціна на філейну частинку, крильця та гомілки залишилася незміною.