Наші журналісти разом із інспекторами Хмельницького рибоохоронного патруля відправилася у рейд водоймами області

285

З першого серпня до середини вересня на Хмельниччині діє заборона на вилов раків. В цей період не можна ані полювати, ані продавати їх. Тому інспектори рибоохоронного патруля разом із нашою знімальною групою відправилися на денний рейд водоймами області.

Шоста ранку. Журналісти разом із рибоохоронним патрулем відправляються на черговий рейд. Завдання – попередити та завадити браконьєрам ловити раки. Це річка Случ  у селі Коржівка Старокостянтинівського району. Ловля раків тут не рідкість, проте саме зараз це заборонено. Та попри це спроб незаконного лову вистачає.

А це вже інший берег Случа. Тут інспектори виявили одразу десяток раколовок.  Полювати на водних мешканців у такий спосіб неможна.

Цікавість одного із місцевих браконьєрів взяла гору. Чоловік каже, раколовки його та, переконує, ловити ними дозволено.

Втім, у інспекторів інша думка. Розуміючи, що правда не на його боці, в прямому значенні відпливає від відповідальності.

Зрештою, на чоловікові виписали протокол про адміністративне правопорушення. Іншою точкою інспектування став рибний ринок у Летичеві. Тут одна із продавчинь приторговувала як вареними, так і живими раками.