Навчання в Апеляційному суді

162

Непокорапід час конвоювання або створення зеленого коридору для спецавто. Під стінами Апеляційного судупройшли практичні навчання. Пліч-о-пліч працювали спецпризначенці Служби судової охорони та бійці Національної гвардії.

На територію суду прибуває автозак. Усередині 4 підсудних. Із авто лунає лайка.

Нацгвардійці та судові охоронці працюють пліч-о-пліч. На території Апеляціного та Господарського судів вони відпрацьовують одразу кілька сценаріїв. Це – створення зеленого коридору для спец авто та непокора під час конвоювання до зали судових засідань.

Командири стежать за діями особового складу. Кажуть, головна мета навчань-бойове злагодження підрозділів під час оборони судів.

Якщо б ситуація була реальною, то судові охоронці удар на себе брали б першими.Тому й спецпризначенці готуються до будь-яких інцидентів та навчаються у повному екіпіруванні.

Екіпірування – важке, але дозволяє вільно рухатися, а відповідно відточувати навики. Йдеться про особисті та професійні. Спільні навчання дозволяють відпрацювати взаємодію. Це для того, аби уреальних ситуаціях служби могли забезпечити посилення під час розгляду резонансних справ.


Widget not in any sidebars