Не підписав декларацію – не отримаєш допомоги.

201

Не підписав декларацію – не отримаєш допомоги. З 1 квітня медична система переходить на електронне обслуговування. Якщо Вас не має у базі даних, то жоден лікар  не прийме .  І матиме на це повне право, адже держава більше не виділятиме кошти на ваше лікування.

З 1 квітня  програма «Доступні ліки»  працюватиме лише за електронним рецептом.   Відтак пацієнти зможуть отримати відповідні медикаменти у будь якій аптеці, яка увійшла до програми, незалежно від того, в  якому місті  був виписаний рецепт.  В свою чергу аптечна мережа  автоматично отримуватиме кошти  від Національної служби здоров’я.

Електронний рецепт сімейні лікарі виписуватимуть згідно  укладеної декларації. Якщо ж ви її не підписали – ліків не отримаєте. Крім того, з 1 липня в Україні запрацює ще одна  програма «Безкоштовна діагностика». Вона передбачає безкоштовне обстеження та   консультацію  вузьких спеціалістів , але  знову ж таки лише за направленням сімейного лікаря.

Не  будуть видавати і лікарняні листи. Відтак  медики наголошують про необхідність підписання декларації.  В іншому випадку – вам мають право відмовити у наданні допомоги.

Загалом станом на сьогодні свого лікаря обрали 75% подолян.