Неймовірний порятунок хворої жінки у Хмельницькому: поліцейські зреагували миттєво

Пожежа спалахнула в приватному будинку, коли там була лише хвора жінка, яка не могла сама пересуватись

833

У Хмельницькому поліцейські роти спецпризначення врятували від вірної смерті 41-річну жінку. У приватному будинку де вона проживає, спалахнула пожежа. А жінка, як на те, зосталася дома сама. Незадовго до цього її чоловік повів молодшого сина на тренування та на її прохання замкнув будинок ззовні. А тим часом в домі спалахнула пожежа.

Їдучий дим підповзав до хворої господині, намагаючись ухопити її за горло. Зібравши останні сили, жінка зателефонувала на номер поліції “102”. Її виклик прийняли поліцейські  роти особливого призначення.

За лічені хвилини вони вже були там. Крізь вікно побачили жінку, яка ще була жива і благала про допомогу. Тим часом, кімната вже була повна диму. Не вагаючись, поліцейські вибили шибку і так дісталися жінки. Її відразу винесли на свіже повітря та передали медикам швидкої допомоги, що також примчала на виклик. 41-річна Алла, так звуть  хвору матір трьох дітей, була врятована.

Самі поліцейські нічого особливого у своєму вчинку не вбачають. Кажуть, то була звичайна повсякденна їхня робота. Однак мати врятованої жінки Катерина Дмитрівна невимовно вдячна їм за порятунок доньки.

“Я дуже дякую хлопцям, що так швидко приїхали і врятували мою дочку. Так, грої. Для мене вони герої. І були з нами до кінця. Поки не загасили і весь цей жах не скінчився”, – каже жінка.