Незабаром у хмельницькому Палаці творчості для дітей та юнацтва запрацює студія робототехніки

1328

Студія робототехніки готується до відкриття. Її облаштували в хмельницькому Палаці творчості для дітей та юнацтва. Там виділили дві кімнати. Одна стане кабінетом для теоретичних занять, інша – для практичних. Ремонт та закупівля необхідної техніки відбувалися за кошти міського бюджету. Вже за кілька тижнів розпочнеться запис майбутніх учнів.

Створити власного робота та навчити його рухатися. Це мрія майже кожної дитини. Опанувати такі навики зовсім непросто. Потрібно орієнтуватися у програмуванні, механіці та електроніці. Усі ці напрямки поєднує робототехніка. І саме для таких допитливих та цілеспрямованих дітей у Хмельницькому відкриютьспеціальну студію. Вона розташована у Палаці творчості дітей та юнацтва. Задля комфорту дітей для навчального процесу виділили два приміщення. В одному діти здобуватимуть теоретичні знання, а от в іншому почнуть творити.

На закупівлю техніки та ремонтні роботи кошти виділили з міського бюджету.

У вересні заплановане офіційне відкриття студії. З першого по п’ятнадцяте триватиме набір груп. На навчання запрошують хлопчиків і дівчаток. Їх навчатимуть безкоштовно. Записатися у вікову групу можна, зателефонувавши у Палац творчості.

Завдяки здобутим знанням діти зможуть пояснювати будову та принципи багатьох механізмів, складати алгоритми, поділяти задачі на кроки та здобудуть навики програмування роботів.