“Ні концтаборам для тварин!”: Жителі Славути просять міську владу заборонити пересувні цирки

Славутські захисники тварин оформили петицію проти пересувних цирків. Для її розгляду потрібно щоб вона набрала 100 підписів.

474

Жителі Славути звернулися до місцевих чиновників з проханням заборонити в їхньому місті роботу пересувних цирків з тваринами. Також це стосується і зоопарків.

На їхню думку, подібні заклади – це знущання над тваринами. У соцмережах  захисники тварин порівнюють їх із концтаборами. При цьому вони зазначають, що ніяке дресирування не обходиться без справжніх тортур, що в ХХІ сторіччі, неприпустимо як стосовно людей, так і стосовно  братыв наших менших.

Петиція з відповідною умовою була опублікована на сайті Славутської міської ради і набрала вже 15 голосів. Її авторка – місцева жителька Ольга Павліковська. Слід зазначити, що для розгляду петиція має набрати не менше сотні голосів.

У своєму тексті Ольга Павліковська наводить приклади ряду розвинутих країн, в яких подібні заклади вже тривалий час або заборонені, або працюють із жорсткими обмеженнями. За словами славутчанки, така тенденція – дуже поширене явище для цивілізованого світу. Ольга Павліковська наводить декілька прикладів, як подібні ініціативи реалізували за кордоном і в деяких містах України:

Слід зазначити, що напередодні в мережі Інтернет, а саме – в місцевій Славутській Фейсбук-спільноті “Типова Славута”, користувачі бурхливо обговорювали цю ж тему. Адміністрація цієї спільноти виступила зі зверненням до місцевої влади про заборону подібних закладів. Як можна судити з коментарів, таку ініціативу підтримує переважна більшість містян.