«Новатор» проти «Буревісника»: який результат

881

Експерименти, обмін перемогами та фінал першого раунду. У Хмельницькому «Новатор» зіграв проти чернігівського «Буревісника». Хмельницький поєдинок для обох команд став заключним перед матчами плей-офф.

У той час, коли усі відпочивали, хмельницький «Новатор» продовжував боротьбу у волейбольній Суперлізі. Цими вихідними місцеві гравці у рідних стінах приймали чернігівського «Буревісника». Домашні поєдинки для господарів розпочалися не зовсім вдало. У першому матчі вони подарували перемогу супернику.

Насправді, фаворитами туру були господарі, а не гості. І швидше всього, у першій партії саме «Новатор» мав би перемогти, втім не так сталося. «Буревіснику» «Новатор» поступився. Все тому, що експериментували, а експерименти не вдалися.

У другому матчі ситуація кардинально змінилася. Якщо у першому поєдинку «Новатор» поступився з рахунком 2:3, то у другому виграв «у суху».

Хмельницький поєдинок став завершенням регулярного чемпіонату Суперліги. Далі на обидві команди чекають матчі у серії плей-офф. Чернігівський «Буревісник», котрий замикає турнірну таблицю, зіграє з фаворитами чемпіонату – львівськими «Кажанами». «Новатор», котрий посів п’яте місце протистоятиме супернику, який  на щабель вище – харківській «Юридичній академії».

Перший матч команди зіграють у Хмельницькому. Відбудеться поєдинок 15-го березня. Друге протистояння «Новатор» проведе на виїзді. Тоді господарем спортивного майданчика буде «Юридична академія». Якщо після двох матчів у серії буде нічия – у Харкові команди зіграють і золотий сет.