«Новатор» проти «Регіни»: хто переміг?

875

Жіночий волейбол. У Хмельницькому новаторівки приймали рівненську «Регіну» – команду, що посідає останнє місце у турнірній таблиці. Відповідно фаворитками 12-го туру Суперліги були саме господарки спортивного майданчика.

Краса, грація та емоції. У Хмельницькому весна розпочалася з волейболу. У рідних стінах новаторівки приймали рівненську «Регіну» – команду, що посідає останнє місце у турнірній таблиці. Відповідно хмельничанкам, котрі замикають четвірку лідерів, пророкували легку та швидку перемогу. По суті, так і було, щоправда тільки у першому матчі, у другому у гру «включилися» гості.

Тож, протистояти одній з кращих команд Суперліги рівнянки не зуміли. Перший матч хмельничанки виграли «насухо», а ось у другому навіть один сет подарували суперницям.

Особливо напруженою, а подекуди рівною, боротьба була у другому матчі. При рахунку 2:1 рівнянки мали реальну можливість перевести гру у п’яту партію, втім хмельничанки зібралися та все ж показали хто у домі господар.

Наступний матч хмельничанки проведуть знову у рідних стінах. Через вихідні, а саме 15-го та 16-го лютого, удома прийматимуть суперниць з Чернігова.