«Новатор» проти «Юридичної академії»: хто переможець?

620

Бій до останньої секунди. У Хмельницькому «Новатор» зіграв перший матч чвертьфіналу Суперліги. У рідних стінах наші волейболісти приймали харківську «Юридичну академію». Свого суперника хмельничани могли переграти ще у четвертій партії, втім довели поєдинок до п’ятого сету.

Нервово, напружено, емоційно та по-спортивному гаряче. Саме так пройшла перша домашня гра «Новатора». У рідних стінах наші волейболісти приймали харківську «Юридичну академію».

Свого суперника хмельничани могли переграти ще у четвертій партії, втім довели поєдинок до п’ятого сету. В останній партії перемогти харків’ян новаторівці не зуміли. Все тому, каже головний тренер команди, що у найбільш відповідальний момент не було лідера.

Проблеми на спортивному майданчику мали і гості. Практично з самого початку гри у харків’ян «не пішла» подача.

Хоча, це не завадило гостям смакувати перемогу. Хмельничани ж у першому матчі чвертьфіналу Суперліги зазнали поразки, втім, кажуть, харків’яни виграли бій, але не війну.

Наступний матч чвертьфіналу Суперліги хмельничани проведуть на виїзді. 20-го березня їх прийматиме «Юридична академія». Якщо виграють господарі – хмельничани боротьбу за нагороди припинять. Якщо ж команди обміняються перемогами – у Харкові зіграють «золотий сет».