Новообрані та чинні голови ОТГ обговорили проблемні питання в громадах

810

Новообрані та чинні голови об’єднаних територіальних громад краю зустрічаються із керівництвом області. Спершу радилися керівники ОТГ північної частини Хмельниччини. З головою облдержадміністрації поспілкувалися представники Шепетівського району. Як втілюватимуть реформу децентралізації після нового розподілу області?

Нові та ті, які вже побували у  статусі очільника ОТГ,зустрілися з керівництвом області. Такі зібрання пройдуть у три етапи. Спершу завітали представники новоствореногоШепетівського району.

Засідання мало не тільки ознайомчий характер. Обговорили і проблеми, зокрема додаткове навантаження на бюджети громад. Зараз ОТГ мають взяти на свій баланс заклади, які раніше перебували під егідою райдержадмінстрацій.

Голова Білогірської громадиВасиль Мельник на посаду обрався вже вдруге. Каже, період нової каденції буде непростий. Тепер до Білогірської ОТГ увійдуть аж 60 населених пунктів.

А от у Плужненській громаді керівник новий. Віталій Мартинюк вже намітив для себе плани на найближчий період.

Після місцевих виборів в 26 ОТГ краю отримали нових голів. Наступними у Хмельницький до керівництва області завітають представники Хмельницького та Кам’янець-Подільського району.