Новий корпус. У ліцеї №17 міста Хмельницького відкрили новий навчальний корпус

109

У новий корпус за новими знаннями. У ліцеї №17 відкрили новий сучасний навчальний корпус для учнів початкової школи. Там розмістилась спортивна зала та навчальні аудиторії.

Про будівництво нового навчального корпусу у ліцей №17 почали говорити ще кілька років тому. У 2018-му стартували перші земельні та бетонні роботи. Директор школи каже, заклад вже давно потребував збільшення площі навчальних аудиторій і спортзалу.

На першому поверсі у новій будові розмістилась спортивна зала площею у більш ніж 200 квадратних метрів та допоміжні приміщення. Обнову вже оцінили як педагоги, так і учні.

Новий корпус з’єднали із старим приміщенням. Окрім спортзалу  на другому поверсі розмістилося сім навчальних аудиторій та два комп’ютерних класи. Потурбувалися тут про вентиляцію і про інші системи для безпеки учнів. А ще встановили підйомник для маломобільних дітей.

За останній тиждень у місті відкрили два нових навчальних корпуси. Крім 17 ліцею першого вересня такий з’явився у НВО №1. Загалом за останніх кілька років у місті або вже завершили, або ще будують 12-ть освітніх об’єктів.

Загальна вартість будівництва першої черги склала більше як двадцять мільйонів гривень. Проте це ще не фініш – на наступний рік запланована друга черга, а саме – утеплення старого приміщення та будівництво багатофункціонального спортивного майданчика. На це буде витрачено ще  близько десяти мільйонів гривень.