Новий томограф встановили у Хмельницькій міській лікарні. 

1069

Новий томограф встановили у Хмельницькій міській лікарні.  Для городян  процедура МРТ-діагностики буде безкоштовною. Проте лише за направленням вузькопрофільного спеціаліста.  За місяць часу медичною послугою скористались близько 1000 хмельничан. Усі витрати взяла на себе міська рада.

З 1 жовтня у Хмельницькому запрацювала безкоштовна МРТ-діагностика. Пройти обстеження безоплатно можуть лише жителі міста. Пан Михайло прийшов записати дружину. Жінка – інвалід 1 групи.  Їй вже давно необхідно було зробити томографію. Проте усі кошти йдуть на лікування, й таку дороговартісну процедуру родина оплатити не в змозі.

Пройти обстеження дружина пана Михайла  зможе через два дні.  Поки що черг не має. За місяць на безкоштовну діагностику записались близько тисячі хмельничан.

Усім іншим, аби пройти безкоштовну  МРТ діагностику, необхідно мати направлення вузькопрофільного  спеціаліста. З довідкою від сімейного лікаря приймати пацієнтів не будуть.

Програма безкоштовної діагностики для хмельничан  діяла й раніше. Навесні цього року томограф вийшов з ладу. Аби придбати новий, необхідно  близько 70 мільйонів гривень.  Для міського бюджету – це досить велика сума. Тож  доцільніше  буде  платити за надану послугу приватнику.

Саме ця комісія в кінці кожного місяця розглядатиме  раціональність відшкодування коштів.  Витрати на обстеження дітей взяла на себе приватна компанія.