Обережно, шахраї: мережа АТБ застерігає клієнтів від псевдо-розіграшів

454

Обережно, шахраї: мережа АТБ застерігає клієнтів від псевдо-розіграшів. У мережі виявили новий вид шахрайства. Винахідливі зловмисники виманюють із людей гроші, користуючись довірою покупців до всеукраїнської мережі АТБ. Перші жертви шахраїв уже є, вони власне, і розкривають схему. Уважно дивіться наступний сюжет і запам’ятовуйте, що потрібно робити для того, аби не залишитись без копійки.

Ось цей сайт і є отим злісним інтернет-ресурсом, котрий уже протестили довірливі клієнти АТБ. У результаті – люди залишились без грошей – і ніби виграних, і власних. Адже він працює не на Всеукраїнську мережу, а на винахідливих шахраїв.

Спеціально цю сторінку в мережі люди не шукали. На телефон зазвичай приходить СМС. У ньому посилання й обіцянка миттєвого збагачення. 3 тисячі гривень на картку обіцяють усім. Їх, правда, спочатку треба виграти. Ось – три скриньки, обираєш одну – і гроші ніби-то у кишені. Якщо продовжите – отримаєте більше. Утім, в процесі почнете грати собі у збиток. Захочете забрати вигране – не проблема. 160 гривень на рахунок шахраїв – і гроші ваші. До цього, щоправда, зловмисники випитають у вас усі дані банківської картки. У результаті, ви – без копійки, у виграші хіба що шахраї.

Для цього ви можете звернутися на гарячу лінію або скористатися офіційним сайтом компанії.

В АТБ закликають усіх своїх клієнтів буди уважними і перевіряти будь-яку інформацію. Адже, навіть на цьому сайті є той самий надпис мілкими літерами – «Представлений бренд не має ніякого відношення до організаторів даної акції». Тож, довіряйте, але перевіряйте.


Widget not in any sidebars