ОБІЗНАНІСТЬ ПРО ІНКЛЮЗІЮ

178

Перегляд мультиків, малюнки та спілкування. Саме у такому форматі у НВО № 1 провели тиждень поінформованості про дітей з особливими потребами. Досить пізнавальним  був і приїзд до дошкільнят закладу соціального таксі. Реабілітологи розповіли малечі для чого потрібна така автівка.

До дошкільнят НВО № 1 завітало соціальне таксі. Екскурсію всередині салону провели спеціалісти центру соціальної реабілітації. Малеча цікавилась облаштуванням автівки , а згодом вже знала, чому там влаштований спеціальний підйомний пристрій.

Впродовж тижня у НВО № 1 дітям розповідали про дітей з особливими потребами. Школярі робили малюнки,  брали участь у конкурсах, переглядали фільми. Словом, педагоги задіяли різні форми інформації про інклюзію. А на завершення тижня обізнаності запросили у гості соціальне таксі.

У закладі навчається 54 дитини з особливими потребами. Однак, таких, які мають порушення опорно-рухового апарату, серед вихованців немає. У разі потреби тут готові запровадити нові інклюзивні групи. А педагоги  щоразу проводять освітні заходи про інклюзію.

Соціалізація дітей – головна мета таких акцій, адже малеча дізнається більше про життя  «особливих» ровесників.

Соціальне таксі в місяць приблизно здійснює 150 перевезень. Зараз на озброєнні реабілітаційного центру одна така автівка, та вже незабаром там очікують ще одне придбання. Фінансування відбуватиметься за рахунок соціального підприємництва.

Основною метою центру є адаптація дітей у соціумі та надання усього спектру послуг дітям  та їх батькам. Приїжджають до нашого міста на реабілітацію із Закарпаття, Львова, Києва та інших міст.


Widget not in any sidebars