Облавтодор: рух дорогами Хмельниччини забезпечено у повному обсязі

У зв'язку із погіршенням погодних умов, минулої ночі на обласних автошляхах державного значення працювали десятки одиниць спеціалізованої техніки та півтори сотні працівників

594

Минулої ночі  шляховикам Хмельниччини довелося немало попрацювати, аби розчистити дороги від снігу. На роботу вийшли  десятки одиниць спеціалізованої техніки та півтори сотні працівників. За рахунок злагодженої праці комунальників, рух автодорогами Хмельниччини повністю забезпечено, повідомляє TV7+ із посиланням на інформацію зі сторінки Служби автомобільних доріг Хмельницької області у Facebook.

Таким чином, у ніч на 28 грудня було залучено 77 одиниць техніки та 156 працівників підрядних організацій. За рахунок проведених робіт, рух автодорогами залишається у штатних рамках і забезпечений в повному обсязі.

Читайте також: На “Тещиному язику” під Кам’янцем встановлюють вуличне освітлення

Однак в облавтодорі застерігають водіїв та закликають бути більш уважними, зважаючи на погіршення погоди. Також водіїв просять, у разі потреби, надавати перевагу в русі спеціалізованій техніці.

Обробка дорожнього покриття: автодорога М-12, вночі з 27 на 28 грудня

Минулої ночі на автомобільних дорогах державного значення Хмельниччини працювало 77 одиниць дорожньої техніки.Станом на ранок, 28 грудня, рух автомобільними дорогами загального користування державного значення в області забезпечено.Для обробки дорожнього покриття протиожеледними матеріалами було залучено 156 працівників підрядних організацій та 77 одиниць техніки.Шановні водії, будьте уважними під час руху, зважайте на стан дорожнього покриття та погодні умови, надавайте перевагу у русі спеціалізованій техніці.

Опубліковано Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області Субота, 28 грудня 2019 р.