Обпечений байдужістю. Зоозахисники виходжують вовка, який ледь не загинув у пожежі сухостоїв

1107

Обпечений байдужістю. У Хмельницькому зоокуточку виходжують вовка, який постраждав у пожежі. У тварини обпечені лапи і живіт, також через вогонь він втратив зір. Скаліченого сіроманця знайшли жителі Олешина і передали ветеринарам. До чого призводить людська жорстокість ?

Він сумирний і лагідний. Мухтаром  вовк став лишень три дні тому. Тоді його знесиленого і обпеченого знайшли жителі Олешина, що під Хмельницьким. Тварина вийшла з пожежі до людей за допомогою.

Нині тварина під опікою зоозахисників і ветеринарів. Двічі на день Мухтару перев’язують обпечені лапи і «колять» антибіотики. Нині стан стабільний, сіроманець потрохи оговтується від пережитого.  Утім, без людини він вже не виживе.

Ветеринари – зоологи припускають, що чотирилапий – це метис лайки і вовка, якого тримали мисливці для цькування собаками. Утім, якимось чином сіроманець опинився на волі. Фахівці вважають, що тут винна пандемія.

Утім, вовк не єдина тварина, яка нині лікується від опіків у Хмельницькому зоокуточку. Тут на реабілітації лисиця з опеченими боками і лелека зі згорілим крилом. Доглядач каже, від початку масових пожеж йому чи не щодня люди приносять згорених звірят. Врятувати вдається одиниці.

Ветеринари і зоологи кажуть, якщо пожежі не припиняться, то скоро в Україні не залишиться жодної живої істоти. Тим часом у Верховній раді нещодавно прийняли закон, що посилює відповідальність за пожежі в екосистемах. Нині вартість штрафу зросла у 18 разів. Утім, зоозахисники мало вірять в дієвість цього механізму.