Ображений і дуже небезпечний: у Хмельницькому чоловік рвонув гранату під вікнами житлового будинку

Хмельничанин вирішив налякати родичів колишньої дружини, яких вважав винуватцями усіх своїх бід

457

Учора ввечері жителі вулиці Сіцінського в обласному центрі здригнулись від вибуху. Налякані люди почали телефонувати в поліцію.

Прибувши на місце виклику, поліцейські виявили під вікнами двоповерхового будинку воронку, утворену вибуховим пристроєм, а також  осколки від бойової  гранати “РГД-5”.

Невдовзі, за описом мешканця будинку, вдалося впіймати й порушника громадського спокою. Як з’ясувалось, 32-річний чоловік прийшов до родичів своєї колишньої дружини, аби помститись їм за своє недолуге життя.

Дивіться також: Смерть від гранати біля Хмельницького

У свої 32 чолов’яга вже має дві “відсидки”, причому за серйозними статтями Кримінального кодексу. Один раз відбував покарання за зґвалтування, інший – за грабіж. Проте корінь зла, переконаний чоловік, не в ньому, а в родичах його колишньої дружини, які посприяли розірванню їхнього шлюбу.  Отож, узявши гранату, він прийшов їм помститися.

Поліцейські затримали зловмисника та відкрили кримінальне провадження. А ще, поміж іншим, мають з’ясувати, звідки в агресивного екс-чоловіка взялась бойова граната.

На щастя, цього разу від вибуху ніхто не постраждав. Однак схоже на те, що “ображеному” хулігану, таки, не уникнути третьої “відсидки”.