Олександр Симчишин прокоментував ідею встановлення прапору до Дня незалежності

Хмельницький міський голова висловив свою думку стосовно запланованого встановлення 50-метрового державного прапора з нагоди святкування Дня незалежності України

786

В ході онлайн-прийому громадян хмельницький мер Олександр Симчишин дав свій коментар стосовно запланованого встановлення 50-метрового прапору України вартістю 12 мільйонів гривень.

“Ініціатива встановлення прапорів – це ініціатива Офісу Президента. Це питання ініціюється у всіх обласних центрах. В Києві минулого року прапор встановили за 47 мільйонів гривень. В різних містах – різні цифри. З іншого боку, я підтримую цю ініціативу. Вважаю, що в кожному місті мають бути такі прапори. Все життя доводиться чути, що все українське в нас не на часі – прапори, пам’ятники, топоніміка, паради. Так не повинно бути!” – наголосив очільник міський голова.

При цьому мер додав, що представники Офісу президента України зверталися до Хмельницької міськради аби обговорити можливе співфінансування проекту, однак місцевий муніципалітет відмовив Києву.

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: протягом доби знову виявили більше тисячі інфікованих

“Вважаємо, що такі об’єкти треба встановлювати за допомогою народної толоки. Я особисто готовий перерахувати свій заробіток на таку справу. Впевнений, що багато працівників міської влади також так зроблять. Вважаю доцільним встановлення таких об’єктів за кошти меценатів та благодійників”,– резюмував Олександр Сиимчишин.