Опалювальний сезон в області.

445

 100 відсотків технічної готовності. Про такі показники звітують в управлінні житлово-комунального господарства. Більше четвертої частини котелень запущено вдію ще з початку жовтня. На підприємствах запаси вугілля є, хоча не повністю.

 Технічно – готові, проте не всі. В області розповіли про початок опалювального сезону. Як запевнили, в управлінні ЖГК, учні семи сотень шкіл Хмельниччини не будуть мерзнути у класах. На початку жовтня четверта частина усіх котелень була запущена у дію. Проблеми виникли лише у Шепетівці, там документи на реструктуризацію боргу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» подано у реєстр Мінрегіону. Решта підприємств також мають недоплати, які не вплинули на початок подачі тепла у домівки.
Щоб зекономити газ та енергоносії бюджетні установи області оснащено засобами обліку майже на 90 відсотків. Така ж ситуація із прибудинковими лічильниками. Їх встановлювати не без супротиву хмельничан, проте тепер для більшості почалися уроки економії. Щоб почати заощаджувати , підприємства переходять на твердопаливні котли. Цього року їх знову побільшало в експлуатації.
Комунальники кажуть, сидіти у заметах не доведеться, адже до холодів підготували та полагодили 2 сотні одиниць прибиральної техніки та 30 тон посипкової суміші. Проте щороку зима готує нелегкий екзамен погодою, тож чи здадуть його підприємства комунальної галузі, буде видно з першими снігопадами та морозом.