Операція легалізація: повій Хмельниччини можуть змусити платити податки

В Україні можуть легалізувати проституцію та змусити "жриць кохання" сплачувати гроші у казну

1106

За легалізацію проституції висловився нещодавно призначений Голова Нацполіції України Ігор Клименко. Таку революційну ідею головний поліцейський країни висловив в інтерв’ю, яке він дав виданню lb.ua.

Незважаючи на те, що наше суспільство звикло цнотливо заплющувати очі на цю проблему, від неї нікуди не подітися. Фактично сьогодні проституція є одним із найбільш прибуткових бізнесів як у світі, так і в нашій державі. Та, незважаючи на свою прибутковість, цей бізнес повністю, стовідсотково знаходиться в тіні. Поліція вряди-годи влаштовує “набіги” на підпільні будинки розпусти та імітує боротьбу з проституцією. Водночас, організатори цього бізнесу, у свою чергу, імітують, що вони бояться правоохоронців.

То чи не краще було би для всіх легалізувати цей вид занять, аби він приносив державі хоч якусь користь. Водночас, завдяки легалізації можна було би уповільнити поширення небезпечних венеричних захворювань та ВІЛ-інфекції.

Читайте також: “Князеві діти”: перевірка виявила в обласному управлінні Нацполіції Хмельниччини велетенські фінансові порушення

Тому Ігор Клименко вважає, що за умови продуманого законодавства, в Україні цілком можна було би легалізувати проституцію. Водночас він виступає проти легалізації легких наркотиків, хоча такі ідеї вже давно витають у суспільстві. Головний поліцейський вважає, що такий крок може заохотити до вживання цього зілля ще більше підлітків.

“Я бачив, чим закінчується прийом легких наркотиків у дітей. Вважаю, суспільство поки до цього не готове”, -переконаний очільник Нацполіції.

Він також висловився проти легалізації зброї. Ігор Клименко переконаний, що зараз таке питання не на часі. Треба спочатку завершити війну на сході України та вилучити у громадян всю нелегальну зброю, яка буквально наводнила нашу державу.