Осінній призов-2020: призовників менше, але для всіх обов’язкове IFA

420

Обов’язкове IFA-тестування і мінімум призовників на території. В Україні стартувала осіння призовна кампанія. В умовах карантину її проводять відповідно до всіх санітарно-епідеміологічних вимог. Призовників тестуватимуть на коронавірус і розділятимуть, аби, раптом що вони не заразились один від одного. Запланована кількість майбутніх солдат це зробити дозволяє. Восени від області на службу потраплять лише 567 осіб.

Осіння призовна кампанія-2020-ть офіційно оголошена відкритою. Її масштаби цьогоріч менші, аніж у попередні роки. Загалом в державі планують призвати 13 тисяч осіб, від Хмельниччини – 567.

Військовий комісар краю певен, проблем із призовом не буде. Адже, каже, Хмельниччина цілком і повністю готова до осінньої кампанії. Вона, як і попередня – весняна – особлива, адже, проходить в умовах пандемії. В зв’язку із цим, окрім традиційного медичного огляду, хлопців в обов’язковому порядку тестуватимуть на Ковід.

У випадку позитивного результату, призовника вилучатимуть із приміщення. Обіцяють, щоб не було – всі здорові будуть у цілковитій безпеці. Додають, жодних скупчень, а, отже, й можливості зараження.