Отруйні плазуни “атакують” одне з міст Хмельниччини

За останні кілька днів у Шепетівці вже декілька людей постраждали від укусів гадюк

6931

В місті Шепетівка вже декілька людей за останню пару-трійку днів постраждали від укусів гадюк. Про це розповіли в місцевому виданні.

Так напередодні ядовитий плазун атакував 51-річну жінку, яка працює техпрацівницею в одній зі шкіл. Подія трапилася прямо в дворі навчального закладу, коли та працювала на клумбі. Змія кинулася на жінку і поцілила їй у ліву руку. Потерпіла викликала швидку, після чого її госпіталізували до хірургічного відділення місцевої лікарні.

Там лікарі зазначили, що останнім часом це вже далеко не перший подібний випадок і наразі у лікарні перебуває ще одна жінка, яка теж постраждала від укусу гадюки.

За словами зав відділенням інтенсивної терапії, наразі стан постраждалих задовільний і їхньому життю нічого не загрожує.

“Хво­ра сьогод­ні пе­ре­бу­ває у за­до­віль­но­му ста­ні. З нею все бу­де доб­ре. У жін­ки “стри­бає” тиск. До ре­чі, за­раз на лі­ку­ван­ні пе­ре­бу­ває ще од­на жін­ка, яку теж вку­си­ла змія”, — прокоментував подію заввідділенням ін­тенсив­ної те­ра­пії та анес­те­зі­оло­гії Ва­ле­рій Си­во­ко­нюк.

Також слід зазначити, що нещодавно теж від укусу гадюки постраждав собака.

Читайте також: Теплова автономність – в Шепетівці підрахували економічний ефект від модульних котелень

У зв’язку з такими частими нападами зміїв, керівництво школи звернулося до місцевої влади з проханням вирішити цю проблему та залучити експертів для обстеження території школи. Однак слід зазначити, що наразі в міськраді Шепетівки чомусь досі не змогли визначитися, в чиї повноваження входить вирішення подібних проблем.