“Патріот Донбасу” – У Херсонській області російським солдатам погрожують загороджувальними загонами «кадирівців»

52

У тимчасово окупованому Херсоні серед загарбників ширяться чутки про те, що на лівому березі Дніпра командування країни-агресора розмістило підрозділи з «кадирівцями». Їх нібито будуть використовувати, як загороджувальні загони, щоб не допустити відступу військ Росії.

Про це повідомив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

“Серед особового складу групування військ Росії в місті Херсоні поширюється інформація про розміщення на лівому березі річки Дніпро підрозділів нацгвардії чеченської республіки, які якби отримали наказ на виконання функцій загороджувальних загонів та недопущення відступу окупаційних військ з правобережної Херсонщини”, – сказав він.

За словами Громова, на Херсонському напрямку ворог може намагатися йти у наступ. До північно-східних районів області оккупанти стягнули велику кількість озброєння та військової техніки.

“Не виключено, що противник може або буде намагатися здійснити наступальні дії у глибину нашої території з метою перехоплення ініціативи та створення загрози нашим успіхам. Щоб змусити ЗСУ припинити розширення плацдармів та перейти до оборони”, – сказав представник Генштабу ЗСУ.

Джерело https://donpatriot.news/article/u-hersonskiy-oblasti-rosiyskim-soldatam-pogrozhuyut-zagorodzhuvalnimi-zagonami-kadirivcivSource link