Підкуп виборців, погрози опонентам та «чорнуха»: копи краю фіксують збільшення фактів порушення виборчого законодавства.

375

Підкуп виборців, погрози опонентам та «чорнуха»: копи краю фіксують збільшення фактів порушення виборчого законодавства. Кажуть, їх кількість стрімко зросла буквально за останній тиждень. Починаючи з понеділка отримують по три-п’ять повідомлень від громадян. Наразі таких – 45-ть. За трьома із них відомості навіть внесли до ЄРДР, себто порушення – кримінального характеру.

Парламентські перегони переплюнули президентські. Принаймні за кількістю порушень. Наразі до копів надійшло 45 повідомлень і заяв, за трьома з яких уже відкриті кримінальні провадження. Одне для нас традиційне. Інші два для Хмельниччини нетипові. У Городку, до прикладу, напали на кандидата. Назарій Чепко стверджував, його підрізали.

Іще один випадок посягання на кандидата трапився у Шепетівці.

Винних правоохоронці відшукали аж в Києві – їм вже оголосили про підозру. Копи не приховують, чимало виборчих правопорушень фіксують завдяки свідомим громадянам. Так в ніч з 17 на 18 липня жителі Хмельницького та Волочиського району зателефонували на 102 і повідомили про невідомих із «чорнухою». 2 автівки із контрагітацією на Сергія Лабазюка наразі на штрафмайданчику. Відомості у вилучених  матеріалах копи називають недостовірними.

Копи обіцяють винних притягнути до відповідальності, дякують небайдужим краянам за співпрацю і просять й надалі повідомляти про факти правопорушень. Обіцяють перевірити кожен і кожному дати правову оцінку.