Підозрюваним у вбивстві 9-річного хлопчика в Києві виявився брат співмешканця матері — поліція

47

Підозрюваним у вбивстві 9-річного хлопчика Захара Черевка в Києві виявився брат співмешканця матері хлопчика, з якою він не жив. Чоловіка затримала поліція. Про це повідомив начальник Національної поліції Києва Андрій Крищенко Громадському.

Як заявив Крищенко, підозрюваним виявився чоловік 1989 року народження, він вбив дитину «через особистий мотив». Крищенко зазначив, що із підозрюваним проведуть психіатричну експертизу.

Чоловікові повідомили про підозру, він розповів, як саме вбив дитину і куди викинув знаряддя вбивства. Водолази знайшли все на дні озера.

«Після того, як знайшли труп хлопчика у водоймі, він (підозрюваний) дав показання, вказав, як проходило вбивство, куди викинув знаряддя вбивства. Водолази потім знайшли його, а також вилучено деякі речі, які мають до цього відношення. Цій особі вже повідомлено про підозру в умисному вбивстві. Сьогодні слідчий з процесуальним керівником узгодять документи і звернуться до суду для обрання запобіжного заходу», — сказав Крищенко у коментарі «112».

Крищенко заявив, що підозрюваному може загрожувати довічне ув`язнення.

23 червня у Дарницькому районі Києва з озера Вирлиця (неподалік від станції метро «Харківська») рятувальники дістали тіло 9-річної дитини. Тіло хлопчика було на відстані 1 м від берега на поверхні води.

Про зникнення хлопчика 22 червня повідомила бабуся, з якою він жив.

Джерело.