“Підпілля кави”: такого у Хмельницькому ще не було – готуймося

На суботу, 28 вересня, частина вулиці Проскурівського підпілля (від Соборної до Проскурівської) перетвориться на гастрофест "Підпілля кави"

757

Якщо ви не дуже схильні повсякчас змінювати дислокацію, то зможете увесь суботній день провести на відрізку вулиці Проскурівського Підпілля, що спускається від Соборної до Проскурівської. Тут затівають великий гастрофест, повідомляє сайт міської ради.

Взяти у ньому участь зголосилися вже 12 закладів громадського харчування, які представлять на фестивалі ароматну каву, широку палітру вин і сирів – подекуди навіть власного виробництва.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському запускали тепловий аеростат – все, як у 1784 році

Але це ще далеко не всі цікавинки суботньої вулиці. У цей день вона стане повністю пішохідною. На ній гратимуть вуличні музиканти і співатимуть пісень. Можна буде їм підспівувати і підтанцьовувати. А ще, найкращі баристи міста обіцяють організувати майстер-класи, на яких поділяться своєю майстерністю.

Крім того, відвідувачі  “Підпілля кави” матимуть змогу проголосувати за улюблений заклад фішками. Для цього усім видаватимуть спеціальні фішки. Одне слово, буде весело, смачно і дуже ароматно, бо над усієї вуличкою домінуватиме запах кави.

До речі, “Підпілля кави” – це одна із Громадських ініціатив, що перемогла на конкурсі і фінансується за підтримки міської влади. Ініціатором фесту став “Спелеоклуб Атлантида”.