Підтримати бізнес та розвивати економіку. Бізнесмен та власник кількох підприємств Олег Червонюк звернувся дот голови обласної адміністрації із офіційним листом.

112

Підтримати бізнес та розвивати економіку. Бізнесмен та власник кількох підприємств Олег Червонюк звернувся дот голови обласної адміністрації із офіційним листом. У тексті звернення йдеться про необхідність підтримки національних інвесторів та виваженої державної політики.

Продумана політика , особливо в час пандемії, вкрай потрібна для розвитку бізнесу. Підприємець Олег Червонюк звернувся із офіційним листом до керівника області. У зверненні він просить  розібратись із ситуацією, що склалась нещодавно на одному із його підприємств, а саме на відпочинковій базі .У Олега Червонюка виник конфлікт із представниками ДСНС, що навідались туди із перевіркою.

Чоловік певнить, фахівці  діяли поза межами закону . Підприємець каже, у час пандемії  для бізнесу вкрай потрібна підтримка держави. Адже карантинні заходи і без того впливають на економічні показники.

Олег Червонюк  туристичний бізнес  хоче реконструювати та оновити. Відпочинкову базу у Летичівському районі, на яку вже не вперше навідуються надзвичайними, планує розбудувати. Над проєктом працювали німецькі фахівці.  У тексті звернення бізнесмен наголосив, очікує  правомірної оцінки подіям , що стались.


Widget not in any sidebars