Пінна вечірка та карантин: як хмельничани відзначили My Fest

У Хмельницькому знову масово порушили карантин

737

Вчора, 12 серпня, у Хмельницькому парку “Молодіжний” відбулося щорічне святкування My Fest, в ході якого містяни вже вкотре відзначилися масовими порушеннями карантинних обмежень. Про це повідомляє спільнота “Хмельницький LIVE”.

Перед фестивалем організатори неодноразово застерігали громадян, що карантин ще аж ніяк не скасований, а отже потрібно буде і надалі дотримуватись дистанції та маскового режиму. Однак коли посеред фестивалю була влаштована пінна вечірка, страх людей перед COVID-19 зняло немов рукою.

Що по дистанції?Вчорашній масовий захід знову відзначився масовими порушеннями карантинних обмежень. Організатори не змогли забезпечити дотримання маскового режиму та дистанції.Тим часом, в інфекційній лікарні лікують 113 хворих на коронавірус (38 з них – хмельничани).

Опубліковано Хмельницький LIVE Четвер, 13 серпня 2020 р.

Читайте також: 25-27 вересня у Старій фортеці Кам’янець-Подільського відбудеться ювілейний музичний фестиваль Respublica

В той же час у Хмельницькій інфекційній лікарні перебуває 113 людей з діагнозом “коронавірусна інфекція”. При цьому 38 із них – жителі обласного центру.