Пішла з дому і заблукала: Віньковецькі правоохоронці цілу ніч шукали 14-річну дівчинку.

679

Віньковецькі правоохоронці цілу ніч шукали 14-річну дівчинку. Неповнолітня втекла до лісу через сварку з батьком. Від обіду до вечора родитель намагався знайти доньку самотужки, а, коли стемніло, зрозумів, що один не впорається і звернувся до правоохоронців. Останні, не зволікваючи, створили пошукові групи і кинулись на порятунок дитини.

Повідомлення про те, що дитина загубилась до правоохоронців надійшло близько 23.00. На лінію 102 звернулись сусіди. Вони ще від третьої дня допомагали батьку у пошуках дівчинки. Зрозумівши, що самотужки не впораються, викликали поліцію. За кілька хвилин правоохоронці вже були на місці події. Не зволікаючи, вони зорганізували пошукові групи і почали прочісувати нічний ліс.

Дівчина сама знайшлася. Правоохоронці розповідають, почувши звуки машин та голоси, вона вийшла до пошукової групи лісівників аж в сусідньому – Дунаєвецькому районі.

Для того, аби віднайти дівчину поліцейські залучили весь особовий склад районного відділку, рятувальників і місцевих. Батько неповнолітньої не приховує радості. Адже, саме через сварку із ним донька пішла із дому.

На щастя, даний випадок до таких не належить. Після нічних пригод дівчина залишилась ціла та неушкоджена. Каже, шкодує про свій вчинок і радить іншим не повторювати її помилок.