ПОДАРУВАТИ ДІТЯМ РАДІСТЬ

458

Здійснити мрію малечі у нелегкий час. Представники Благодійного фонду Сергія Лабазюка “Ми поруч” започаткували соціальний проект “Поділля мрій”. В рамках проекту дітлахи наших захисників  вирушать у літні табори.

Однією із локацій, де будуть відпочивати дітлахи обрали санаторій “Лісова пісня” Камянець-Подільського району. З кожним новим сезоном вихователі санаторію планують нову програму для гарного відпочинку дітей. Незмінною залишається традиція ходити в похід. Адже санаторій оточений горами, які вражають своєю красою.

Про цікаві походи й не тільки розповідають і самі діти.

Діти кажуть, живеться їм у лісовій пісні добре, вихователі завжди підтримують та допомагають. Та страшні події забувати не вдається. Тато Дарини зараз перебуває під Донецьком. Він, разом зі своїми побратимами, боронить державу. Дівчинка каже, дуже сумує за батьком і чекає його повернення.

Перебувають у таборі дітлахи не лише з області, а й з міст, де тривають бойові дії.

Окрім розваг діточки відвідують оздоровчі процедури, займаються спортом, купаються у басейні під відкритим небом. Також, для безпеки дітей, у закладі є бомбосховище. Понад півтори тисячі дітей щоліта відвідують Лісову пісню, девіз якої “Мрії здійснюються”. І саме для здійснення дитячих мрій працює Еко Ленд, розповідає директорка закладу.

Якщо «Лісова пісня» вже приймає діточок на відпочинок, то інша локація проекту Поділля мрій лише готується до зустрічі. Просто посеред лісу, у невеличкому селі Зайчики, розмістився справжній  табір для активного відпочинку. Для дітлахів тут облаштували усі необхідні умови та навіть більше.

Будівництво у Зайчиках вже на завершальній стадії. До повного відкриття залишаються лічені кроки. Свіже повітря, чиста водойма поблизу та незліченна кількість розваг очікують дітей.

Діти – це наше майбутнє, тож зараз дорослі повинні докласти усіх зусиль, аби  це майбутнє було у безпеці, а також, незважаючи на війну, отримали влітку свою порцію оздоровлення і гарного настрою зазначає народний депутат України Сергій Лабазюк.

Вже зовсім незабаром діти наших захисників вирушать у цікавий відпочинок, який подарує їм чимало позитивних емоцій.