Податки нижчі, зарплати вищі: підприємці Хмельниччини зустрілись із народними депутатами України

114

Підприємці Хмельниччини зустрілися із народними депутатами України. Спілкування в форматі діалогу відбулося у Торгово-промисловій палаті. Тут було усе – питання, скарги та пропозиції. А головне – результат – спільне бачення виходу українського підприємництва із кризи. Головний меседж, котрий підтримали і народні обранці з депутатської групи «Партія «За майбутнє» – зниження податкового навантаження. Певні, чим менше бізнес відраховуватиме державі, тим більші зарплати, у результаті, отримають працівники.

Пан Віталій – директор одного із підприємств Хмельниччини. На ринку воно активно та успішно працює вже 11 років. З початком 2020-го прибутки почали суттєво падати, адже, по-перше, підприємство орієнтоване на експорт, а, по-друге, не лише в нас, а й у світі гуляє коронакриза.

Директор підприємства каже, держава не надто допомагає українському бізнесу справитись із новими викликами. Більше того, сьогодні навіть не готова до діалогу. Чоловік – в Союзі промисловців і підприємців Хмельниччини. Каже, скільки лишень не зверталися із пропозиціями на центр – результату не мали жодного. Виконавчий директор організації наголошує, спростити життя українському бізнесу насправді – не складно. Головне – не заважати і дати можливість для розвитку.

Розвиток українського підприємництва можливий за умови зменшення податкового навантаження, певен народний депутат України Ігор Палиця. У фракції «За майбутнє» уже мають відповідний доопрацьований законопроєкт. Мова про так званий податок на виведений капітал.

Не лише податок на прибуток, а й на зарплату має бути суттєво змінено, певен народний обранець.

Конкурентоспроможність українських підприємств – запорука успішного розвитку економіки, а, отже, країни, певен й народний депутат України Сергій Лабазюк. Каже, підтримка національного бізнесу – це перший і вірний крок на шляху до повернення українців до України.

Наразі, кажуть народні обранці, депутатська група «Партія «За майбутнє» в законодавчому полі робить чимало кроків задля підтримки українського бізнесу. Шкода, лишень, що провладна більшість геть не завжди їх підтримує.

Народні обранці певні, задля досягнення позитивного для українського суспільства та бізнесу результату варто консолідуватися. Тож, закликають підприємців до діалогу. Від них, кажуть, чекають на пропозиції, які в свою чергу обіцяють включати в майбутні законопроєкти.