Поділля проти галицьких Карпат: чи чесна перемога?

105

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

Останній домашній матч подолян. У Хмельницькому Поділля приймало галицькі Карпати. Гра видалася нервовою та напруженою, особливо з 16-ї хвилини. Саме тоді, нібито через расизм, суддя вилучив гравця суперників. Тож практично весь поєдинок галичани грали у меншості. Перевагою скористалися подоляни і у ворота Карпат забили два м’ячі.

Емоції, запекла боротьба та багато нервів. У Хмельницькому Поділля приймало галицькі Карпати. Гра видалася складною, особливо з 16-ї хвилини. Саме тоді суддя вилучив гравця суперників.

Щодо вилучення. Його галицькі Карпати вважають незаслуженим. Гравець їх команди, каже головний наставник, справді образив гравця Поділля. Ця образа тягне на жовту, але ніяк не на червону картку.

В останньому на поточний рік матчі галичани втратили три очки. Тепер, кажуть, у міжсезоння будуть доукомплектовуватися і планують реванш у подолян.

Поділля ж результатом гри задоволене. Перемога в останньому домашньому матчі, каже головний наставник команди, цілком заслужена. Три очки забезпечили їм друге місце у турнірній таблиці.

Без помилок, каже Віталій Костишин, цей матч би не обійшовся. Суперник був досить сильним і саме він, так би мовити, змушував подолян помилятися. Разом з тим, гра у більшості зіграла команді на руку. Цією перевагою подоляни скористалися і у ворота галицьких Карпат забили два м’ячі.

Для галицьких Карпат гра у Хмельницькому була останньою у поточному році, а ось подоляни ще один матч проведуть. На прийдешні вихідні команда має виїзний поєдинок. Її чекає київський «Рубікон».