Подолянин перетворив власне подвір’я на казку

282

Птахи, тварини, квіти та навіть фонтан. Подолянин перетворив власне подвір’я на казку. Після того, як 82-річного жителя Меджибожа розбив інсульт, почав займатися творчістю. За два літа Іван Мудрик зі своєї господи зробив локацію унікальних витворів. Нині на його роботи, що значно вирізняють хату на невеличкій вулиці, з’їжджаються подивитися з різних куточків області.

І не тільки знати, а й побачити. Насправді Меджибіж відомий не лише замком. У містечку є багато цікаво, та найцікавіше, мабуть, самі люди.

І чого тут тільки немає? Птахи, тварини, квіти та навіть фонтан. Іван Мудрик перетворив власне подвір’я на казку. Тепер воно – окраса усієї вулиці.

Івану Мудрику – 82. Минулого літа, розповідає дідусь, розбив інсульт. Тож, аби не поникнути духом, почав займатися творчістю.

За неповних два літа, минуле та цьогорічне, Іван Мудрик зі своєї господи зробив локацію унікальних витворів.

Нині його роботи значно вирізняють хатину на невеличкій вулиці. Їх видно не тільки вдень, а й вночі, адже кожна експозиція підсвічується.

Усе зроблено з підручних матеріалів, з усього, що у господі є, але вже непотрібне.

Творити, зізнається дідусь, трішки важко, адже права рука не працює. Усе доводиться робити тільки лівою, втім, каже, це – лише початок. Зовсім скоро його подвір’я поповниться новими мешканцями. Це будуть свійські тварини та великий павич.