Погода на вихідні: дощу не буде, але й спеки – також

Уїк-енд можна буде провести на природі. Але варто подбати про теплий одяг і не лише

475

Вихідні, які вже розпочалися. Обіцяють жителям Хмельниччини суху і навіть сонячну погоду. Проте літньої спеки вже не буде. Отже, вибираючись із помешкання, варто подбати про теплий одяг, в якому ви почуватиметесь комфортно. Особливо сьогодні, у суботу. Адже на сьогодні синоптики не обіцяють температурного прориву. 12 градусів, хоч і зі знаком “+”, навряд чи створять відчуття тепла.

Щоправда, на завтра, неділю, знавці погоди обіцяють вже вищу температуру. Полуденне сонце потішить нас 19-20 градусами. При цьому вітер, що віятиме із заходу, не перевищуватиме 4,5 м/сек.

Загалом, цілком комфортна погода, що провести ці дні на природі, а не в міській квартирі. У своїх “асфальтових джунглях” ми ще встигнемо насидітись взимку. До речі, зігріти на природі вас зможе не лише теплий одяг. Настає пора, коли приємно посидіти біля багаття і сьорбнути гарячого чаю, завареного на травах.

Читайте також: На Хмельниччині сіють озиме зерно у суху землю, а дощів катма

До речі, вже зовсім близько День осіннього рівнодення. Цьогоріч він настане у понеділок, 23 вересня. Отож, хапаймо останні довші дні!