Пологи в умовах карантину: в обласному перинатальному працюють у штатному режимі, але з обмеженнями

190

16 пологів за останні три дні. Хмельницький перинатальний змінив режим роботи в умовах карантину. Природний процес ніхто не відміняв, хоча є обмеження. Породіль фільтрують буквально на вході в приміщення. Перше, що роблять – вимірюють температуру. Якщо вона підвищена або є ознаки вірусної інфекції – жінок при надії направляють до терапевта. Там вони здають усі необхідні аналізи після чого отримують діагноз. Якщо жінка хвора – її поміщають у спеціальний бокс.

Винятки роблять у випадках важких родів. Якщо породілля погано почувається – до неї можуть пустити чоловіка, утім, виключно за наявності спеціального дозволу. Лікарі кажуть, це – унікальні випадки, яких, на щастя, наразі немає. Обмеження діють і у відділенні патології. Сюди, каже головна гінекологиня Хмельниччини,наразі кладуть лише за крайньої необхідності. Лікування переважно проводять у телефонному режимі через амбулаторії.

В гінекологічне відділення також кладуть лише за крайньої необхідності. Наразі там лише три жінки – всі планові операції відмінено.

На час карантину у обласному перинатальному відмінені й усі планові консультації – їх, кажуть, наразі проводять он-лайн. Головна гінекологиня краю запевняє, лікарі активно спілкуються із породіллями, наголошуючи їм на необхідності дотримання карантину.