Понад 40 дітей з Кам’янця-Подільського отуїлись на відпочинку у Коблево

28

Діти-сироти, діти учасників АТО, обдаровані діти, які відправились на оздоровлення до Коблево за рахунок міського бюджету опинилися в лікарні з кишковою інфекцією.

З більш як сотні дітей з Кам’янця-Подільського, котрі приїхали на відпочинок та оздоровлення до Коблево, з кишковою інфекцією потрапили до місцевої лікарні

114 дітей з Кам’янця-Подільського поїхали на відпочинок до табору “Салют” у Коблево Миколаївської області. Поїздку оплатила Кам’янець-Подільська міськрада за кошт міського бюджету.

 

Як стало відомо, вчора, 30 червня, на кишкову інфекцію захворіло 30 дітей, сьогодні ще 10, повідомляє Вечірній Кам’янець з посиланням на Depo.ua.

Батьки маленьких відпочивальників також нарікають на жахливі умови та антисанітарію в таборі, постійні крадіжки та неякісне харчування.

 

Фото про побутові умови перебування надані одним з батьків, чия дитина наразі перебуває на відпочинку.

 

Джерело також повідомило, що у Кам’янець-Подільській міськраді про ситуацію знають. До того ж, на місце нібито виїхала спеціальна комісія Хмельницької ОДА.

 

У Кам’янець-Подільській міськраді нам повідомили, що завтра направлять до табору і своїх перевіряльників. За уточненою інформацією, на тепер із усієї кількості захворілих – п’ятеро дітей з Кам’янця, решта дітей – з інших регіонів. Всі вони проживали в кімнатах на одному поверсі.

 

В мерії запевнили, що ті діти, чиї батьки хочуть повернення, приїдуть додому.

 

Нагадаємо, серед тих, кому “пощастило” поїхати на відпочинок до Коблево, діти учасників бойових дій, чорнобильців, із багатодітних та малозабезпечених сімей, обдаровані, ті, хто перебуває на диспансерному обліку в дитячій поліклініці та інших пільгових категорій.