Понад два тижні без газу живе пенсіонерка у мікрорайоні Гречани

264

Понад два тижні без газу живе пенсіонерка у мікрорайоні Гречани. Жінці перекрили блактине паливо, проте причини вона не знає. У хаті холодно, жінка ж має інвалідність. У газовій службі пояснили згодом – потрібно усунути неполадки у вентиляційній системі. За усі роботи пенсіонерка віддала уже понад 4 тисячі гривень. Проте батареї і досі холодні.

Жінка має інвалідність – у  неї хворе серце та астма. Усередині домівки вона демонструє свою розсаду, котра від холоду задубіла. А вазони навіть скинули листя.

Зі слів пенсіонерки, чоловіки, які опломбували трубу, спочатку пояснювали, що причина таких дій – витік газу. Згодом сказали – відключили від мережі за борги. Пані Галина каже, має субсидію, тож платить справно. Жінка має квитанції, що перерахувала гроші і за теобслуговування, і за повторне підключення. Замінила і старі вентиляційні труби.

На підприємстві «Хмельницькгаз» нам пояснили, у господарстві порушили правила безпеки систем газопостачання. Як кажуть у пресcлужбі – роботи має виконувати спеціалізована бригада, що займається димовентиляційними каналами. І на руках має бути акт, що порушень немає.

Як кажуть у «Хмельницькгазі» відповідальність за стан внутрішньобудинкових мереж тепер покладена на споживача. Тож підприємство відповідальності не несе.

Протягом тривалого часу проблема забезпечення технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж не вирішується. Адже газопостачальні підприємства відмовляються його здійснювати або нав’язують споживачам невигідні умови.  Тим часом Галина Броніславівна щодня сподівається – у її домівці таки з’явиться тепло.

 


Widget not in any sidebars