Поповнити організм вітамінами – яка цінова політика на хмельницькому ринку ?

191

Поповнити запас вітамінів. З початком весни на прилавках магазинів з’являється свіжа зелень та  молоді овочі. Традиційно, стрибок цін на ці продукти припадає на середину посту, адже люди масово відмовляються від  споживання м’яса.

Настала весна – час підживити організм. Розмаїття цін та товарів – так зустрічає нас продовольчий павильйон. Покупців у будній день небагато, тож  на прилавках можна прискіпливо роздивитися асортимент.

Одеська та херсонська редиска вже радує око покупців. А от перець поки у продажу закордонний, тому й ціна його у майже сто гривень.

В асортименті є і молода капуста . Та, як запевняють продавці, частіше все ж беруть китайську. А от для салату зазвичай купують  огірки та помідори, їх ціна – від 70 гривень. Усе це – без шкідливих домішок, запевняють  на ринку.

Цінова політика на фрукти – на будь-який гаманець. Банани вартують від 32 гривень, виноград – від 50. Все залежить, звідки їх везуть. Традиційно, основними постачальниками цитрусових залишається Туреччина та Іспанія. Навесні покупці  акцент роблять на апельсини.

Джерело вітаміну С, лимони, вартують від сорока гривень. Аби купити якісний та соковитий фрукт варто дивтися на зовнішній вигляд.

Після початку посту покупців у торгових рядах із овочами та фруктами не надто побільшало. Поодинокі покупці  можуть собі дозволити королівське манго, вартість такої екзотики – дві сотні гривень. Рідко купують і ананаси, а нещодавно на полицях з’явилася полуниця. Тож організм є чим порадувати, аби гаманець був не проти.

Не варто забувати і про  сухофрукти, їх разновидів на ринку чимало. А от добре відома всім морква та бурячок навесні теж може принести чимало користі. Тож ласуйте на здоров’я.