«Портфоліо – рев’ю» відбулося у Хмельницькому.

590

Не лише за хвальбою, а й за критикою: фотографи зі столиці та області приїхали до Хмельницького. Мета візиту – з’ясувати що думають про їхні роботи професіонали. Кваліфіковане журі зібралося у обласному центрі і в рамках спеціалізованого заходу для фотографів оцінювало їхні роботиу. «Портфоліо – рев’ю» у нас відбулося вперше.

Швидкі побачення із фотографами. Буквально на кілька хвилин зі своїми кращими світлина приїхала Діана з Нетішина. Вона давно знімкує і цю справу любить. Нині вирішила почути конструктивну критику своїх улюблених світлин.

А, от оцінювати та ділитися досвідом приїхала фотографиня з Грузії Ната Звіададзе. Кілька тижнів тому у музеї фотомистецтва презентували її персональну фотовиставку.

Захід приурочили до Міжнародного дня фотографії. Миті, яка збережеться на все життя, себто фотографії виповнилося 180 років. Тому відсвяткувати цей день вирішили на «Портфоліо – рев’ю». Його організували представники Хмельницької обласної організації Національної спілки фотохудожників України спільно з музеєм – студією фотомистецтва. Таким чином намагалися розкрити молоді таланти та взагалі впровадити культуру подібних заходів.

І результат не змусив себе чекати. Вже 5 вересня відбудеться відкриття фотовиставки учасниці «Портфоліо – рев’ю» Діани Сулими.