“Потерпіть”: мер Хмельницького звернувся до мешканців Зарічанської

Зарічанську постійно підтоплює вода

1878

Мер міста Хмельницького відреагував на обурення жителів центральної частини вулиці Зарічанська, яких регулярно підтоплює вода після злив. Про це пише видання “Незалежний громадський портал”.

При цьому міський голова зазначив, що, на жаль, така тенденція ще деякий час продовжуватиметься. За словами Олександра Симчишина, наразі залишилось зробити невеликий відрізок від вулиці Свободи до вулиці Степана Бандери. При цьому плани оновлення системи водовідведення вже є, але роботи не зможуть розпочати доти, поки не будуть завершені будівництва усіх тамтешніх торгівельних центрів. Таким чином, як би це не було прикро, але місцевих жителів ще якийсь час підтоплюватиме.

“Що стосується територій, які затоплювало у попередні роки, – це “Думка” і автовокзал №2, то нині їх не топить”, – додав Симчишин в ході сьогоднішнього брифінгу.

Читайте також: Хмельниччина знову постраждала через негоду: авто з дитиною занесло у кювет

Також міський голова наголосив, що окрім зазначеної частини вулиці Зарічанська, наразі напрацьовується комплекс заходів для ліквідації подібних незручностей в інших проблемних частинах нашого міста. Зокрема йдеться про кілька вулиць у мікрорайоні Озерна та територія біля житлового комплексу “Амстердам”.