Потяг та вантажівка зіткнулись на залізничному переїзді у Хмельницькому. ДТП – умовна, рятувальники проводять навчання.

289

Потяг та вантажівка зіткнулись на залізничному переїзді у Хмельницькому. ДТП – умовна. Хмельницькі рятувальники проводили навчання особового складу – тренувались діяти у надзвичайних ситуаціях, які можуть трапитись на залізниці.

На нерегульованому залізничному переїзді у Хмельницькому зіткнулись вантажівка та потяг, який рухався на станцію. В наслідок аварії водій автомобіля загинув, а двоє пасажирів травмувались та були затиснуті в груді понівеченого металу. Вибуховою хвилею було зруйновано будівлю для чергування працівників залізниці й під завалами залишився один із працівників. Небезпека полягала в тому, що потяг транспортував цистерни із бензином, дві з них від удару розгерметизувались і розлита рідина вибухнула, через шо одна з цистерн загорілась.За такою легендою проходиди навчання вогнеборці першого Державного пожено-рятувального загону та аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Під час навчань надзвичайники відділення радіаційної та хімічної розвідки наклали бандаж на залізничну цистерну, а вогнеборці локалізували розлив бензину та ліквідували наслідки вибуху. До ліквідації наслідків ДТП залучили також пожежний поїзд залізничного вузла, який доставив  на місце аварії воду та піноутворювач. В цей же час з понівеченою автівки дістають постраждалих, а  кінологи шукають людину під завалами будівлі і передають її медикам.

Вогнеборці запобігли виникненню вибуху, успішно ліквідували умовну пожежу на тій стадії, якої вона набула до прибуття ДСНСників та врятували людські життя. Голова служби порятунку області оцінив роботу своїх підлеглих на «добре» та заначив, що хмельницькі рятувальники готові виконувати  завдання за призначенням в умовах будь-якої надзвичайної ситуації.